magyar english deutsch
Helyszín
Megye:
Település:
Időpont:
Időtartam:
Ingyenes:
Típus:
Kulcsszó:
A fenti szempontok közül legalább egy megadása kötelező.
Vagyonkezelési Koncepció

ITT

Áttekintő térkép

 
Az európai közösségi jelentõségû természetvédelmi rendeltetésû területekkel érintett földrészletekrõl
Natura 2000 helyrajzi számos lista településenként
A normaszöveg és e helyrajzi számos lista megtalálható ITT.
 
A térképi megjelenítés ITT érhető el.
Óra
 
Az óráról itt érdeklődhet.
 
Közadatkereső

Natura 2000 fenntartási tervek
 
A Madarak és fák napi rajzverseny eredménylistája
 
   
  Befejeződött a "Madarak és fák napja" alkalmából meghirdetett rajzpályázat zsűrizése.
 
Az eredeménylista itt olvasható:
 
ÓVODÁSOK
Helyezettek
I. Rajnai Zoé  Szent M Óvoda Kecskemét
II. Balogh Borbála Liliána Erzsébetvárosi Nefelejcs Óvoda, Budapest
III. Vörös-Horváth Míra Forradalom Utcai Óvoda, Kecskemét
 
Csoportos díjak
Bárányka csoport, Kecskeméti Református Pálmácska Óvoda,
Pillangó csoport, Forradalom Utcai Óvoda, Kecskemét
Napocska csoport, Forradalom Utcai Óvoda, Kecskemét
 
1-2. OSZTÁLYOSOK
Helyezettek
I. Szilágyi Nikol Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
II. Bertli Réka Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
III. Trungel Zsófia Vásárhelyi Pál Ált. Iskola, Kecskemét
 
Díjazottak
1. Tichy Emma Juhász Gyula Gyak. Ált. Isk. AMI, Szeged
2. Soós Luca Nelli Juhász Gyula Gyak. Ált. Isk. AMI, Szeged
3. Ujvári Ákos Corvin Mátyás Általános Isk., Kecskemét
4. Képíró Hanna Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
 
3-4. OSZTÁLYOSOK
Helyezettek
I. Fábián Panna Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk., Kecskemét
II. Szalai Nikoletta Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk., Kecskemét
III. Kapitány Ákos Szent Imre Katolikus Ált. Isk., Kecskemét
III. Mezei Zoé Szent Imre Katolikus Ált. isk. Kecskemét
 
Díjazottak
1. Barna Nóra Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk., Kecskemét
2. Jakab Viktória Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét
3. Tóth Kincső Ménteleki Általános Iskola, Méntelek
 
 
5-6. OSZTÁLYOSOK
Helyezettek
I. Virág Dániel Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk., Kecskemét
II. Nagy Nerina Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk., Kecskemét
III. Csikós Luca Szent Imre Katolikus Ált. Iskola, Kecskemét
III. Rácz Virág Kiskun AMI Kertvárosi Ált. Isk., Kecskemét
 
 
Díjazottak
1. Horváth Luca Bán Aladár Általános Iskola, Várpalota
2. Barna Nóra Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk., Kecskemét
3. Gyurász Anita Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk., Kecskemét
4. Virág Eszter Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk., Kecskemét
5. Kemecsei Hanna Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk., Kecskemét
 
7-8. OSZTÁLYOSOK
Helyezettek
I. Nagy Klaudia Béke Általános Iskola, Kecskemét
II. Wórum Anna Vizuális Műhely, Kecskemét
III. Ládi Veronika Béke Általános Iskola, Kecskemét
 
Díjazottak
1. Lukács Lizett Móra Ferenc Ált. Isk. és AMI, Kerekegyháza
2. Kávai Rita EmART Műhely, Subotica, Szerbia
3. Balla Ivett Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Tiszakécske
4. Jaskó Emőke II. Rákóczi Ferenc Ált. Iskola, Sárospatak
 
IPARMŰVÉSZETI KATEGÓRIA
Helyezettek
I. Ignácz Hanna 6. o. Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
I. Rajnai Léna  4. o Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
 
 
 
II. Virág Eszter 5. o. Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
 
Díjazottak
1. Szűcs Véda 4. o. Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
2. Barna Nóra 4.o. Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
 
Különdíjak
1. Barna Lilla 8.o Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
2. Vörös Fanni 15. o. Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
3. Bloom Sára 6.o Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
4. Ábrahám Flóra 15. o  Kiskun AMI Mátyás K. Ált. Isk. Kecskemét
 
Csoportos díjak
Fazekas inasok szakkör, Hírös Agóra Ifjúsági Otthon, Kecskemét
Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Isk., Kerekegyháza
 
A díjazott rajzok megtekinthetők a Kiskunsági Nemzeti Park Facebook oldalán
 
 
MEGHÍVÓ 
 
 Gratulálunk a nyerteseknek! Köszönjük a felkészítő pedagógusok munkáját!
 
 
Minden díjazottat és pályázót szeretettel várunk 2019. május 10-én 13:00 órára a 
Kecsekméti Corvin Mátyás Általános Iskolába (6000 Kecskemét, Mátyás krt. 46.)
a „Madarak és Fák Napja” alkalmából meghirdetett gyermekrajz kiállítás
megnyitójára és díjkiosztó ünnepségére.
 
A kiállítást megnyitja
Gilly Zsolt a KNPI Ökoturisztikai osztály osztályvezetője.
 
A zsűri tagjai: Lukács Gyöngyi művésztanár, Tserenjav Otgontsetseg képzőművész
 
A kiállítást rendezte: Szabó Zsuzsa művésztanár
 
A kiállítás 2019. május 24-ig tekinthető meg.
 
 
   
 
2019.05.02.
Programnaptár
Természeti események
jan feb már ápr
máj jún júl aug
szep okt nov dec
SZÉCHENYI 2020 pályázatok
 
Átláthatósági nyilatkozat
KNPIg AKTUÁLIS

bejelentéseket
fogadják.

A környezetvédelem jeles napjai Kecskeméten.
A túzok határon átnyúló védelme Közép-Európában
 
Facebook
 
Pannon szikes vízi élőhelyek helyreállítása a Kiskunságban
www.kolon-to.com
 
 
 
A szalakóta védelme a Kárpát-medencében


 
 
OAKEYLIFE
 www.kolon-to.com
RAPTORS PREY LIFE
 

 

Élet az erdőben
 
 
 
 
 
Kolon-tavi Madárvárta

www.kolon-to.com

Muzsikál az erdő
Muzsikál az erdő
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
©2005 A KvVM
Természetvédelmi Hivatala
neosoft&design